m-gok.pl

m-gok.pl

Polska i Rosja – kultura

randki Międzynarodowy wiąże się wiele barier. Pierwszym z nich jest odległość kursu i ma tendencję do dominacji stosunków we wczesnych stadiach. Co za dużo nowych uczestników randki międzynarodowej wkrótce doświadczyć choć może być więcej bariera – i to różnice kulturowe między każdego z partnerów. Dziś chcę patrzeć na to w głębi, w szczególności odpowiedzieć na pytanie – dlaczego nie Rosjanki uśmiechnąć?okna lubuskie

Uśmiech w zachodnim społeczeństwie niesie wiele znaczeń. Na pierwszy rzut oka to widać szczęście i radość. Na poziomie podświadomości, uśmiech tworzy zaufanie i relacje. Aby luźno cytat Mark Twain „zmarszczki powinna jedynie wskazać, gdzie uśmiechy były”. Wyświetla szczęścia i akceptacji innych ludzi.

Włożył w kontekście swojego partnera, pierwszy obraz, który widział w niej było najprawdopodobniej ze swojego profilu online. Pewnie zawarte zdjęcia zrobione przez jej rodzinę, gdzie była uśmiechnięta i korzystających z tego, co dzieje się wokół niej. Jak przyjaźń postępy w związek, prawdopodobnie zaczęli używać kamery. Choć nieco ziarniste, można zobaczyć ją na tyle dobrze, a ona często uśmiechnął się do ciebie.

Jeśli twój partner jest jedyny kontakt miałeś z każdego społeczeństwa Europy Wschodniej, a co będzie dalej to będzie szok kulturowy dla Ciebie. Masz zamiar wsiąść w samolot i przejść ją odwiedzić. Jak najszybciej przejechać do rosyjskiej przestrzeni powietrznej, każdy (i mam na myśli każdy) nie będzie uśmiech na ciebie. Kobieta przetwarzania wizy jak wejść zwyczaje będzie cię traktować z pogardą. W średnim wieku kelnerka, która służy na kolacji tego wieczoru będzie traktować cię z poziomu tuż nad pogardą. No, to jak to będzie pojawiać się do ciebie i tak aż osiedlenie się do nowego otoczenia.

Rosja jest krajem kontrastów. Ludzie są prawdziwie ciepły, opiekuńczy i przyjazny, ale tylko dla osób, które znają. Rzadko pokazać emocje publicznie. Jeśli jesteś Amerykaninem, brytyjski czy australijski mężczyzna, będziesz mieć trudności z przystosowaniem się do tego na początku. Jesteś wykorzystanie do obsługi z uśmiechem. Jesteś użyć do oferując szybki uśmiech jako przeprosin jeśli nagle zablokować czyjś sposób na chodniku. Ale nie tutaj. W najlepszym przypadku, będziesz witany z obojętnym wyrazem twarzy.

Więc dlaczego tak jest? Dlaczego nie Rosjanie uśmiechać? Jest ich kultura rodzi się z wieku ucisku. Jest to kraj, który wysłał 20 milionów własnych obywateli do łagrów na Syberii w trakcie 1930 roku, 40-tych i 50-tych. Jest to jeden z najzimniejszych i najtrudniejszych miejsc zamieszkałych ziemi. Droga z kości porównanie ubezpieczeń oc ac, która łączy Magadanu i Jakuck jest trafnie nazwany jako więźniów z obozów pracy i gułagach, którzy zginęli przy budowie drogi są zakopane pod lub położył obok drogi.

Będąc nagle „zniknął” ze społeczeństwa, a kończąc tutaj tutaj nie znaczy, że były brutalne przestępstwo. Zwykli Rosjanie zostali wysłani tutaj błahych przedmiotów, takich jak spóźnienie do pracy, drobne kradzieże czy żartów antyrządowych. Była to forma kary na krajowym używane do kontrolowania mas. I to działało. Ludzie stał paranoję nikogo nie znał. Stworzyła ona świadomość, że przeżycia unika kontaktu wzrokowego lub uśmiechając się do nikogo.

Na szczęście, ta zmienia się. Starsze pokolenie nie zmieni, ale młodzi Rosjanie są westernised. 18-letnia dziewczynka z łatwością uśmiech na ciebie, jeśli tylko podziękował jej za usługę ona tylko pod warunkiem, służąc Ci obiad lub sprzedaży biletu kinowego. Znajdziecie tu także kontrast z życia publicznego ludu rosyjskiego i jacy są w domu rodzinnym. Człowiek, który pojawia się twarde i bezlitosne zewnątrz jest ciepły i opiekuńczy mąż lub ojciec raz wraca do domu na cały dzień.

Jeśli związek jest w miejscu, gdzie masz zamiar dostać się na samolot i doświadczenie to z pierwszej ręki, należy pamiętać, aby zabrać go w kroku. Porady rozstanie, że mogę dać ci to, kiedy wykonujesz wprowadzić rosyjskiego domu po raz pierwszy, należy pamiętać, aby zrobić prezent z wami podziękować gospodarze. Są powitać Cię jako przyjaciela, a nawet jeden z ich rodziny. Szacunek ten moment i pokazać swoje podziękowania.

Czy jesteś zainteresowany randki międzynarodowym? Dlaczego nie sprawdzić kobiety teraz online w naszym rosyjskim serwis randkowy. Mamy setki pięknych rosyjskich kobiet, które chcą poznać.

napisane przez: