m-gok.pl

m-gok.pl

Wplyw kultur na siebie nawzajem

Wplyw kultur na siebie nawzajem

Ludzie naturalnie znaleźć towarzystwo i relacje gdziekolwiek one istnieją. Niestety, jeśli chodzi o relacje z różnych ras i kultur, co może się trudne. W białym mężczyzną, a bycie gwiazdą utwór w liceum i na studiach, często przestarzałe innych sportowców, a dziewczęta utwór zespołu, lub w college’u zespół śledzić kobiet zawsze miał wiele możliwości dla relacji. Jedno znalazłem interesujące było wszystkie różne kultury, które były zaangażowane, ludzie z każdej kultury w naszym wielkim tyglu.

Niestety, dowiedziałem się kilka innych lekcji. Tylko dlatego, że może mieć coś wspólnego z innego sportowca, nie oznacza, że ??kultury mieszają prawidłowo. I często, że nie było łatwo akceptowane przez niektóre z tych innych kultur, kiedy udał się na spotkanie z rodzinami, a nie zawsze w pierwszej chwili, że jest. Kilka razy miałem uczucia boli, ale potem trochę zrozumiałe, bo przypuszczam, że były pewne problemy w obrębie własnej rodziny z coraz poważne podczas randki lub rozwijanie relacji z kimś o bardzo odmiennej kulturze.

Niemniej jednak, mogę ci to powiedzieć, nie jest tak dużo się nauczyć poprzez dzielenie kulturę innych ludzi, a jeden z najlepszych sposobów na to jest w relacji międzykulturowych. Jeśli będzie usiąść i zrozumieć, gdzie napięcia pochodzą i historii, która tworzy te lęki i niewiadome, powinieneś być w stanie wznieść się ponad to wszystko. To zajmie trochę pracy, trochę zrozumienia, a może trochę filozofię na dodatek. Ale jeśli można spojrzeć poza tym, można ustawić na łatwość rodzinom kimkolwiek jesteś celownik.

Widać, że żyjemy w społeczeństwie i kraju, który promuje wielki tygiel. Jeśli jednak nie chcemy podążać tą tradycję i ciągle znosić bariery między nami to jesteśmy tylko mieszkających w hipokryzji. I to nie jest sposób na życie, więc jeśli chodzi o relacjach międzykulturowych trzeba pracować na temat Family akceptacji, a nie stać się zbyt poruszony, jeśli są niepożądane lub nieakceptowane. To ważne, aby robić najlepiej można, ale pewne bariery nie będą przekraczane lub naruszone, przynajmniej nie tym razem, być może w przyszłości.

To jest najważniejsze, aby nie brać tego do siebie i zrozumieć, gdzie wszyscy pochodzi. Czasami może być raniące uczucia, rozstrój rodzice, można spowodować rozłam między kogo masz relacje z, a ich własna rodzina długo po nie jesteś już randkowy. Więc pamiętaj, że to poważne, ale coś masz do czynienia, i będziemy mieli do czynienia ile płacicie za ubezpieczenie samochodu, i wytrwałość wygra. Rzeczywiście mam nadzieję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym.

Lance Winslow jest emerytowanym Założyciel ogólnopolskiego Franchise Łańcucha, a teraz uruchamia Online Think Tank. Lance Winslow uważa pisanie 23,333 artykuły od 26 maja 2011 jest trudny, ponieważ wszystkie litery na jego klawiaturze są obecnie noszone off ..

napisane przez: