m-gok.pl

m-gok.pl

Roznice w kulturze Japoni i Chin/p>

Roznice w kulturze Japoni i Chin/p>” title=”Roznice w kulturze Japoni i Chin/p>”> </p>
<p>Na celownik i P.U.A sceny chińskie dziewczęta są często zalicza razem z innymi azjatyckich dziewcząt. Właściwie jest to duży błąd, i jeden, który będzie prowadzić do poważnych nieporozumień. Mając datowane chińskich dziewcząt, japońskie dziewczęta i tajskie dziewczyny, nie wspominając wiedząc sporo kobiet z większości innych dużych krajach azjatyckich, muszę powiedzieć, chińskie kobiety są wyjątkowo inaczej!<a  href=www.tkaninydarpol.pl/pl/c/Tkaniny-sukienkowe/71

Dlaczego tak się dzieje? Dobrze, podczas gdy w większości krajów azjatyckich przez wiele lat były narażone na dużym zachodniej myśli i kultury, Chiny w rzeczywistości nie ma. Chiny rozwijają się w niewiarygodnym tempie, ale zmiana w kulturze nadal poruszać się w tempie ślimaki.

Wiele chińskich dziewcząt zachować poczucie podziwu całego Zachodu, że kobiety z innych krajów azjatyckich rzadko mają. Jednak, ze względu na ich brak ekspozycji na chińskie kobiety i zachodnie mężczyźni mają poważne kłopoty zapełnienie luki kulturowej / relacji.

To może prowadzić do różnego rodzaju trudności, które mogą powodować problemy dla lat, jeśli nie jest rozpatrywane na początku!

Jeśli nie szukasz długoterminowych relacji z chińskich kobiet po czym nadal istnieją pewne niuanse kulturowe należy zwracać uwagę, aby w celu zwiększenia współczynnika konwersji.

1. Prawie wszystkie chińskie kobiety wybiorą stabilność w zabawy każdego oc stawki dnia (nie jest to prawdą dla japońskich lub tajskich dziewczyn dla tej sprawy).

2. chińskie kobiety mogą być bardzo pragmatyczne, nawet w związkach (większość innych azjatyckich kobiety nie podoba).

3. Chiński żeński chodzi modny mężczyzna tyle bardziej pożądane niż nawet western kobieta zrobi.

4. Wiele chińskich kobiety nie mogą cieszyć się seksem, dopóki nie zostaną nauczone (mogę was zapewnić, to nie jest przypadek z japońskimi lub tajskich kobiet!)

5. Chiński żeński na bieżąco działa prawie tak samo jak każdy inny chińskiej kobiety na randkę. To oczywiście sprawia, że ??rzeczy o wiele łatwiejsze!

W skrócie, Chinki są dziwne te w Azji, bo oni zachowali pewne aspekty kulturowe, że pozostałe główne kraje azjatyckie nie. To poważnie wpływa na rzeczy, kiedy ich przyjaźń, a mimo to zachowują niesamowite poczucie lojalności i oddania, że ??inne dziewczynki azjatyckich w moim doświadczeniu nie!

napisane przez: www.suszenie.com