m-gok.pl

m-gok.pl

Rozwoj duchowy i fizyczny

Czy kiedykolwiek czułeś palącą potrzebę oddania moczu, ale musiał trzymać go w? Być może jechaliśmy wzdłuż autostrady, a następnego miejsca odpoczynku było jeszcze 50 mil dalej. A może uczestniczyliśmy w seminarium lub klasę, albo byli w teatrze lub na koncercie, a ty po prostu nie chciał wyjechać do toalety po prostu dlatego, pęcherz był pełny.

Nasza kultura daje nam miliony powodów do trzymania w moczu.http://www.serwis-pc.org.pl/gdynia.php W rzeczywistości, aby odnieść sukces w społeczeństwie, czasami trzeba odłożyć tę osobistą potrzebę biologiczną. Nasz trening, jak uchwyty odpadów zaczyna się od pieluch. Podczas gdy inne stworzenia mają swobodę w celu wyeliminowania odpadów, gdy zajdzie taka potrzeba, my, ludzie żyjący we współczesnej cywilizacji zachodniej, trzeba starannie zaplanować wydaliny, aby były wygodne dla naszych napiętych harmonogramów, a właściwie wykonane i spłukany. W rzeczywistości, potajemnie dumni z naszej zdolności do utrzymywania w moczu. To odzwierciedla nasze wysoki poziom wyszkolenia i uprzejmości. Będąc cywilizowane sposoby już nie dochodzić naszą zwierzęcą siusiu bez odpowiedniego decorum i czasu. Jednak nie jest to cena tej grzeczności!

Medycyna nie mówi nic o powszechną praktyką trzymając w moczu. W rzeczywistości, cała emisja jest ignorowany, a to niestety w przypadku większości praktyk kulturowych, które wpływają na nasze zdrowie. Większość lekarzy posiadać we własnym moczu, a także, zwłaszcza chirurgów podczas operacji. Lekarze i naukowcy medycznych są szkoleni, jak reszta społeczeństwa, w celu dostosowania się do idiosynkratycznych sposób nasza kultura jest. To sprawia, medycyny i lekarzy, nie zważając na to oczywiste, ponieważ wszyscy mają tendencję do wychodzą nasze osobiste słabości. Oczywiście, trzymając w odpadach nie może być dobre dla Ciebie. Gdy zastanowić się, co jest w odpadach, gdzie jest przechowywane, i co się dzieje, gdy ciśnienie trzymając go w buduje się nienaturalnie wysoki poziom, poważny koszt zatrzymania moczu staje się jasne.

Mocz jest przesącz z krwi. Nerki wymaga ciśnienia krwi, aby wymusić filtracji krwi. Po nerki przetwarzać przesącz staje moczu. To wtedy biernie spływa z cienkich rurek, zwanych moczowodów, jeden moczowód dla każdej nerki. Moczowody odprowadzać do pęcherzyka, który rozszerza się do umieszczenia płynu. Gdy pęcherz rozszerza się do pewnej granicy, odruchem jest uruchomiona, który powoduje oddawanie moczu. Oznacza to, że jeśli pozwolimy działać odruch naturalny.

Moczu przeważającym roztwór soli, a także innych produktów ubocznych. Po przytrzymaniu go, ciśnienie w pęcherzu buduje, co powoduje, że mocz się skoncentrować. Im dłużej trzymasz w moczu, tym bardziej skoncentrowany będzie stać. Co się z roztworu soli, gdy staje się ona skoncentrowana? To może wytrącać się, tworząc kryształy. To proste chemii. Kryształy te są zwane kamienie.

Ponadto do koncentracji moczu, ciśnienie pęcherza oprze przepływ z moczowodów nowych moczu z nerki. Doprowadzi to do podtrzymania wszystkich hydrauliką, że tak powiem, jak nerki się ostatecznie uzyskać utrudniały ich zdolność do filtrowania krwi. Zwiększa to obciążenie toksyny krwi i może powodować problemy metaboliczne. Hamuje także eliminację wody i soli, a może przyczynić się do wysokiego ciśnienia krwi i choroby serca.

A to nie wszystko! Jeśli spojrzeć na męskiej anatomii miednicy, widać, że pęcherz jest bezpośrednio nad gruczołu krokowego. Pod prostaty jest miednicy. Dna miednicy i pęcherza zasadniczo zrobić kanapkę prostaty. Nadmiernie wypełniony pęcherz będzie naciskać na prostatę. Nie gruczołu lubi presji, ponieważ ciśnienie zmniejsza przepływ krwi i ogólne funkcjonowanie. Jeżeli ciężka i wystarczająco często, ciśnienie pęcherza może spowodować prostatę aby powiększyć do lepszego poduszki sama stanowić obciążenia pęcherza. To jest medycznie wiadomo, że długotrwała jazda konno lub rowerem jazda może doprowadzić do powiększenia prostaty z powodu nacisku od dołu do góry. Pełnego pęcherza powoduje nacisk od góry do dołu. Przyczyną powiększenia prostaty, co jest bardzo powszechne w kulturach zachodnich, mogą być zatem ta skłonność kulturowe dla zatrzymania moczu.

Innym problemem, który może wynikać z nadmiernie rozciągnięte pęcherza i jego przechowywania odpadów stężony ściany pęcherza moczowego i moczowodów może stać się podrażniona i uszkodzona. Może to zwiększyć prawdopodobieństwo ulegania inwazji bakteryjnej. Pęcherza moczowego i infekcji układu moczowego może być zatem inny produkt zatrzymania moczu.

Chcielibyśmy zaproponować następującą samodzielnej nauki dla osób zainteresowanych w poprawie ich dróg moczowych, prostaty i nerki zdrowia. Oto, co robisz. Kiedykolwiek czujesz parcia na mocz, należy to zrobić. Nie czekaj lub opóźnienie. Przechowywać notatka razy robisz opóźnienia. Jeśli masz historię kamieni nerkowych, zakażenia pęcherza moczowego lub rozrostu prostaty, odzwierciedlają rzetelnie na tendencję do utrzymywania go w. To może być problem z zawodowym, takich jak kierowcy autobusów i ciężarówek, pilotów, lekarzy, prawników i innych osób niezdolnych do zatrzymać to, co robią, po prostu się odlać. Może być to dyskomfort pomocą toalety publiczne. Bez względu na powód, nie ma usprawiedliwienia dla przechowywania odpadków.

Jedno dodatkowe notatki. Z obawy o konieczności oddania moczu w niewłaściwym czasie, niektórzy ludzie mogą unikać wody pitnej. To prowadzi do odwodnienia, a jeszcze bardziej stężonego moczu. Co ciekawe, lekarze informują pacjentów z wywiadem kamicy nerkowej wypić więcej. Oczywiście, trudno jest wziąć to, jeśli nie pozwalając go.

Według współczesnej medycyny przyczyną większości kamieni nerek nie jest znany. Ponad 50% Amerykanów doświadczy co najmniej jeden kamień nerek w swoim życiu. Przekazywanie tych kamieni może być jednym z najbardziej bolesnych doświadczeń w życiu. Lekarze zalecają cukierniacieslikowski.pl – torty na zamówienie warszawa leki, Sonic belki lub operacji, aby poradzić sobie z tym problemem.

To nigdy nie wspomniano, że żyjemy w kulturze, która sprawia ból przy oddawaniu moczu, dosłownie.

Sydney Ross Singer jest antropologiem medyczny i dyrektor Instytutu Badań nad Culturogenic Disease, znajduje się na Hawajach. Jego unikalna forma stosowanych wyszukiwań Antropologia medyczna dla / przyczyn chorób cywilizacyjnych kulturalnych. Jego założeniem pracy jest to, że nasze ciała zostały wykonane, aby być zdrowym, ale nasza kultura oraz postaw i zachowań, że wzbudza w nas może stanąć na drodze zdrowia. Dzięki wyeliminowaniu tych czynników, organizm może wyleczyć. Ponieważ większość chorób naszych czasów są spowodowane przez naszą kulturę / Lifestyle, takie podejście zaowocowało wieloma oryginalnymi odkryciami w sprawie przyczyn i wyleczyć z wielu powszechnych chorób. To również sprawia, zapobieganie możliwe dzięki wyeliminowaniu negatywnych praktyk w stylu życia. Sydney współpracuje z jego współ-naukowca i żony, Soma Grismaijer i jest autorem wielu przełomowych książek zdrowotnych.

Sydney tła obejmuje tytuły licencjata biologii z University of Utah; dyplom M. A. Duke University w biochemii i antropologii; 2 lata szkolenia w szkole medycznej w UTMB w Galveston, wraz z dr szkolenie w zakresie humanistyki medycznej.

Jeśli jesteś zmęczony poczuciem zmarnowanego, przeczytaj naszą książkę, Get It Out! Usunięcie przyczyny uchyłków, kamienie nerek, pęcherza moczowego, szyjki macicy dysplazji infekcji, PMS, menopauzy dyskomfort, prostaty rozszerzenia i wiele więcej! Jest ona dostępna na stronie internetowej naszej stronie internetowej, http://www.SelfStudyCenter.org

Sydney Ross Singer i Soma Grismaijer można dojechać w Instytucie Badań nad Culturogenic Disease, p.o. Box 1880, Pahoa, Hawaje 96778 (808) 935-5563. sydsinger@gmail.com

napisane przez: oc pojazdów