m-gok.pl

m-gok.pl

Kultura Korei

Kultura Korei

Sogheting: randka w ciemno koreańskiego singlowej zaaranżowane przez wspólnego przyjaciela lub współpracownika. W języku koreańskim „Soghe” oznacza wprowadzenie Ting to skrót od angielskiego wyrazu spotkania. Kawiarnie są zazwyczaj preferowane miejsce dla tych aranżowane koreańskich randki w ciemno. Studenci wolą obszar Shinchon (popularne College znajdują) lub Hongdae dla tych dat niewidomych ustawienia, jeśli w Seulu z powodu wielu modnych kawiarni w tych dziedzinach.http://www.domelit.pl/drzwi/renowacja_futryn.html

Spotkanie: ta koreańskimi termin ten odnosi się do daty grupa niewidomych. To może być w dowolnym miejscu od dwóch dziewczynek i dwóch facetów do 5 dziewczynek i 5 chłopaków. Kawiarnie, które nie są zbyt zatłoczone są wybierane dla tej grupy Blind Date „Spotkanie” miejscu, a jeśli w Seulu, preferowane miejsce jest w Haehwa. Grupa randki organizator korzysta z gier dla tych terminów grupa niewidomych na relaks środowiska.

BungheTing: „Bunghe” oznacza piorunami (odnosząc się do jego prędkości) i „ting” jest skrótem spotkania słowo. Termin ten został stworzony po randki internetowe zaczęły nabierać kształtu pod koniec lat 90-tych. Strony, które byłyby rozmów online może zdecydować się spotkać w locie bez rozległe aranżowane skonfigurować jako „sogheting” lub „spotkania”.

Matsun: jest to data „oficjalna” ustawiony przez każdą profesjonalną koreańskiej swat lub krewnego. Jest to ściśle biznesowych więc lokalizacja dla tego typu terminów ustawione są na wysokich hoteli końcowych (jak Lotte, jeśli w Seulu) i rozmowa obraca się wokół sprawdzanie nawzajem tzw specyfikację (specyfikacje / edukacyjne, informacyjne finansowe tła). To nie jest zupełnie niczym niezwykłym facetem zapytać dziewczynę (jeśli pracuje) w Matsun ile ona sprawia, że: to jest ocenić, czy jest on na tyle co (żeby nie być pogardzani). Istnieje wiele innych czynników, które są dość skomplikowane w tym spotkaniu, ale jest to krótki przegląd.

Wraz z powstaniem internetu, istnieje wiele miejsc, zdarzeń koordynujące wydarzenia randkowy. Bardziej word-of-mouth zorientowane koreański online dating site z wysokim procentem Grads Koreański Ivy League (tzw Grads SKY: S = Seoul National University, K = Korea University, Y = Yonsei University) oraz kobiety (50%) koncentruje na kobiecej psychologii: codziennie w porze lunchu awatar psychiczny charakter Boga dostarcza potencjalne męskiej dopasowanie do kobiecej członka dopasowane kryteria, że ??zbiór członkiem.

Koreański randki celny nie jest tak poważne, jak było kiedyś i jest stale ewoluują wraz z pojawieniem się Internetu i technologii mobilnych zastosowań.

napisane przez: http://pik-okna.pl