m-gok.pl

m-gok.pl

Tolerancja innych ludzi a kultura

Włochy to kraj słynie romans, architektury, historii i sztuki i jest popularnym miejscem dla podróży gejowskiej. Bogata historia, malownicze krajobrazy i unikalną kulturę uczyniły Włochy popularne ustawienie teatralne, książek i filmów i rysuje par, rodzin i przyjaciół do tego pięknego kraju przez cały rok, aby poddać się żywności, podziwiać modę i doświadczyć różnorodnych światowej sławy sztuki i architektury.kręgi betonowe Z wielu różnych gejowskich opcji wypoczynku, w tym krętych ścieżkach Wenecji, na wsi upstrzony możliwości zwiedzania, starożytnych ruin i winiarni, rozległe muzea Florencji i ekscytujące życie nocne Mediolan, Włochy to idealne miejsce na wypoczynek dla homoseksualistów.

Choć Rzym i Mediolan ma najszerszy wybór gejowskich barów i klubów, uczestnikom podróży gejów przekonają się, że Genewa, Florencja, Bolonia, Wenecja, Padwa i wiele innych hotspotów turystycznych mają także Gay-własnością i jest przyjazny dla homoseksualistów ośrodki oferujące przyjazną atmosferę dla noc w mieście podczas gejowskiej wakacje do Włoch. Gay-własnością i jest przyjazny dla homoseksualistów hoteli można znaleźć w całych Włoszech, takich jak Hotel Porta Rossa – który jest drugim najstarszym hotelem we Włoszech, w odległości krótkiego spaceru od wielu słynnych atrakcji, takich jak Dawid Michała Anioła w Galleria dell ‚ Accademia – albo gej własnością La Quircia Rosa Villa le Masse w Toskanii.

Włoch większe miasta ustanowiły gejów i lesbijek społeczności, zapewniając wiele opcji do włoskiego gejowskiej wakacje. Mediolan jest często uważany za najbardziej przejmującego miasto we Włoszech, z Florencji, Rzymie i Bolonii także uzupełniania tej listy z większych homoseksualnych populacji, które sprawiają, że każdy z tych popularnych wyborów na wypoczynek gejowskich. Istnieje Gay Pride obchody w wielu miastach i trzech lesbijek i gejów festiwalach filmowych, w tym mediolańskiej Festival del Cinema gay Lesbico e della Cultura Queer, Turynie Międzynarodowego homoseksualnego Festiwalu Filmowego i Florence Queer Festival.

Jeśli jeden z celów swojej gejowskiej wakacje do Włoch jest przeżyć jak najwięcej historii, kultury i sztuki, jak to możliwe w trakcie pobytu, wycieczki są absolutną koniecznością. Uczestnicząc w zorganizowanych wakacji gejów lub pracy z biurem podróży, aby zaplanować wycieczki dla prywatnej grupy podróży pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas we Włoszech. Czy iść do Włoch na jedzenie, sztuka, wino , historii i legend, nie jest zobowiązany do objazd związany z zainteresowaniami i to naprawdę jest najlepszy sposób, aby wziąć w tym wszystkim, Włochy ma do zaoferowania. Kolejna wskazówka do wykorzystania swojego czasu we Włoszech dobrze jest zarezerwować bilety do muzeów z wyprzedzeniem o ile to możliwe. Włochy jest dobrze znany ze swoich niezwykłych muzeów i będzie to zaoszczędzić od stojących w niektórych bardzo długich linii.

Howie Holben jest właściciel i opiekun ducha podróży. Jego osobista podróż przez uzależnień i odzysku zrodził w nim potrzebę pomocy innym własnej ścieżki duchowej i bierze wielką przyjemność, wprowadzając innych praktyk, święte sposobów i kultur, aby pomóc im „krok poza pole”. On jest Reiki i Karuna Ki Mistrz a także Quantum Touch and oddechem practioner. Jego celem jest pomóc innym odkryć swój potencjał poprzez ustawienie ich serca i umysły wolne. Możesz dowiedzieć się więcej o Howie i podróży gejów z duchowym naciskiem na Spirit podróży.

napisane przez: sklepykrzys – tania chemia