Zajecia

Zajecia ośrodku kultury Cybince

Każdy znajdzie coś dla siebie – proponujemy zarówno zajęcia plastyczne, teatralne, jak i uczące czynności codziennych, takich jak gotowanie, tworzenie ozdób czy szycie. Na naszych zajęciach spotkasz miłych, przyjaźnie nastawionych ludzi z Twojej okolicy. Zależy nam, by w ośrodku promowana była sztuka, stąd wystawy utalentowanych artystów i koncerty mniej lub bardziej znanych zespołów.Mechanika precyzyjna Ośrodek to miejsce, gdzie można, często po raz pierwszy, obcować z muzyką czy teatrem na żywo. Poza tym organizujemy warsztaty, na których możesz nauczyć się czegoś przydatnego w przyszłości. Zajęcia łączą przyjemny, czyli poznawanie nowych ludzi i rozrywkę, z pożytecznym, czyli z nauką, z rozwijaniem umiejętności.

Cybinka pociąg i stacja kolejowa

Jakie są zalety zajęć w ośrodku kultury w Cybince? Poza rozwijaniem pasji, uczeniem nowych umiejętności zajęcia jednoczą ludzi. Pozwalają poznawać nowe, ciekawe osoby, zawrzeć przyjaźnie na całe życie. Zajęcia pozwalają osobom nieśmiałym otworzyć się na ludzi, oswoić z nimi. Są też formą kształtowania charakteru obróbka skrawaniem, takich cech jak systematyczność, punktualność, pracowitość, kreatywność. Uczą dzieci, że nie mogą się poddawać, nie muszą też się bać, że ich wysiłek nie zostanie doceniony – w ośrodku zależy nam, aby wszyscy czuli się akceptowani, czuli się swobodnie. Jeżeli nie wiesz, co Cię interesuje – możesz brać udział w przeróżnych zajęciach, aż w końcu odkryjesz własną pasję. Zajęcia są (przeważnie) otwarte dla wszystkich. Nigdy nie wiesz, kiedy znajomości zawarte podczas zajęć czy też nabyte tam umiejętności przydadzą Ci się do czegoś. Możliwe, że kiedyś użyjesz ich w najmniej spodziewanym momencie. Albo, co więcej, zaczniesz dzięki swojej pasji zarabiać. A mówi się, że ten, kto kocha to, co robi, nigdy nie czuje się jak w pracy.

Pasja rozwija zarówno charakter człowieka, jak i ułatwia zawieranie znajomości, dodaje pewności siebie. Zajęcia przygotowane są dla ludzi z przeróżnymi zainteresowaniami.

napisane przez: